0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
India
Indian Super League
Odisha
-
-
Northeast United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Egypt
Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
inprogress
۱۶:۱۵
Al Moqawloon Al Arab
۱
۰
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۱۶:۱۵
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
inprogress
۱۵:۳۰
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig
۰
۱
AC Horsens
inprogress
۱۶:۳۰
AS Monaco
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hannover 96
-
-
Hertha BSC Berlin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۰
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۷:۰۰
SKN St. Polten
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
-
-
Hearts Of Midlothian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MSK Zilina
۱
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۶:۳۰
SV Ried
۰
۰
Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۱۶:۳۰
India
I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
U21 League 2
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
-
-
CF Akbou (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Egypt
Division 2
Kahraba Ismailia
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۱۶:۰۰
Petrojet
۱
۱
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
inprogress
۱۶:۰۰
Wady Degla
۲
۱
Al Nasr Cairo
inprogress
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۰
۰
FC Masr (ZED)
inprogress
۱۶:۰۰
El Obour SC
۱
۰
FC Porto Suez
inprogress
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۰
El Entag El Harby
inprogress
۱۶:۰۰
Tanzania
Premier League
Singida BS FC
۱
۰
Namungo FC
inprogress
۱۶:۳۰
Kagera Sugar
۰
۰
Ihefu FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Ilioupoli
۰
۰
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
P.A.O. Rouf
۰
۰
Irodotos
inprogress
۱۶:۳۰
Georgia
National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Croatia
1. NL
Kustosija
۰
۱
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۵:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۱
NK Solin
inprogress
۱۶:۰۰
Portugal
League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
Algeria
U19 League
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۱
۱
Phoenix Buzias
inprogress
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۱
CSM Scolar Resita
inprogress
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۳
Viitorul Daesti
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۰
ACS KSE Targu Secuiesc
inprogress
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
-
-
Olimpic Zarnesti
inprogress
۱۵:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
inprogress
۱۵:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۵:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۰
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۶:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
India
Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۳
۰
FC Dinamo Bacau
inprogress
۱۵:۳۰
Algeria
Ligue 2
RC Relizane
-
-
SKAF Khemis Melina
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Olympique Medea
-
-
MCB Oued Sly
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
RC Kouba
-
-
GC Mascara
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
-
-
USM Annaba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Boufarik
-
-
NA Hussein Dey
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Romania
Liga I
FC UTA Arad
۰
۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Rwanda
National League
Marines FC
۰
۱
Mukura Victory
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
inprogress
۱۵:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Bul FC
۰
۰
Wakiso Giants FC
inprogress
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
Guatemala
Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
-
-
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۶
۰
Armata Aurul Brad
inprogress
۱۵:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al Sahel Abu Halifa
۲
۰
Al Salibikhaet
inprogress
۱۶:۳۰
Al-Naser
۰
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۶:۳۰
Uganda
2nd Division
Ndejje University
۰
۰
Mbarara City
inprogress
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید